Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Oferta dla grup zorganizowanych - MF Pierwsza Pomoc
Sosnowiec, Polska
+48 737 161 430
biuro@mf-pierwszapomoc.eu

Oferta dla grup zorganizowanych

Szkolenia pierwszej pomocy Śląsk i nie tylko.

MF Pierwsza Pomoc – grupy zorganizowane

Ofertę kierujemy dla grup zorganizowanych dorosłych i dzieci. W szczególności stowarzyszeń, klubów, kół, zrzeszeń, jak i szkół.


E-mail

Zakres zagadnień wchodzących w program szkolenia dobieramy do specyfiki Państwa zainteresowań, skupiając się aby w sytuacji wymagającej udzielania pomocy byli Państwo do tego przygotowani.

Ile trwa szkolenie?

– w zależności od Państwa, możemy zaproponować kilkunastominutowy pokaz, 4 – 5 godzinne szkolenie obejmujące część teoretyczną i praktyczną. Lubimy też wyzwania i możemy Państwu poświęcić więcej czasu organizując szkolenie połączone z grą ratowniczą.

Jaki jest koszt?

– chcąc sprostać Państwa wymaganiom koszt szkolenia zawsze kalkulujemy indywidualnie zapraszamy do kontaktu.

Czy wystawiamy zaświadczenia?

– tak, jeśli szkolenie obejmie minimum 4 godziny, uczestnik który czynnie bierze udział w ćwiczeniach otrzymuje stosowne zaświadczenie.

Gdzie prowadzimy szkolenia?

– obejmujemy swoim zasięgiem Górnośląsko – Zagłębiowską Metropolię, jednak nie ma przeszkód aby szkolenie odbyło się w innej lokalizacji! Zapraszamy do kontaktu.

+48 737 161 430