Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Oferta dla ośrodków szkolenia i służby BHP - MF Pierwsza Pomoc
Sosnowiec, Polska
+48 737 161 430
biuro@mf-pierwszapomoc.eu

Oferta dla ośrodków szkolenia i służby BHP

Szkolenia pierwszej pomocy Śląsk i nie tylko.

MF Pierwsza Pomoc – dla firm i służb BHP

Oferta kierowana jest dla firm i służb BHP, znajomość zasad udzielania pomocy przez pracowników i ich szybka prawidłowa reakcja ma kluczowy wpływ na życie i zdrowie poszkodowanych w wypadkach w pracy. To współpracownicy są zazwyczaj pierwsi na miejscu wypadku.E-mail

Jeśli prowadzicie Państwo szkolenia w zakresie BHP proponujemy współpracę, w ramach zajęć lub na państwa zlecenie przeprowadzimy szkolenie z zasad udzielania pierwszej pomocy. Zakres tematyczny dopasujemy do Państwa wymagań, specyfiki zakładu pracy którego szkolenie będzie dotyczyć. W zależności od zakresu zagadnień poruszanych na szkoleniu i czasu jego trwania wykorzystujemy fantomy do nauki resuscytacji, treningowe urządzenie AED (wyposażone również w elektrody dla dzieci), fantomy ewakuacyjne, wyposażona apteczka do użytku uczestników, prezentacje multimedialne.

Jaki jest koszt?

– chcąc sprostać Państwa wymaganiom koszt szkolenia zawsze kalkulujemy indywidualnie zapraszamy do kontaktu.

Czy wystawiamy zaświadczenia?

– tak, jeśli szkolenie obejmie minimum 4 godziny, uczestnik który czynnie bierze udział w ćwiczeniach otrzymuje stosowne zaświadczenie.

Gdzie prowadzimy szkolenia?

– obejmujemy swoim zasięgiem Górnośląsko – Zagłębiowską Metropolię, jednak nie ma przeszkód aby szkolenie odbyło się w innej lokalizacji! Zapraszamy do kontaktu.

+48 737 161 430