Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Oferta indywidualna - MF Pierwsza Pomoc
Sosnowiec, Polska
+48 737 161 430
biuro@mf-pierwszapomoc.eu

Oferta indywidualna

Szkolenia pierwszej pomocy Śląsk i nie tylko.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom, chcemy zaproponować pakiet szkolenia dla osób indywidualnych. Kierujemy go do osób chcących wraz ze swoją rodziną, grupą przyjaciół wspólnie zdobyć wiedzę i umiejętności z zakresu pierwszej pomocy. E-mail

Proponujemy spotkanie w luźnej, przyjaznej atmosferze, niekrępującym towarzystwie (sami Państwo decydujecie z kim chcecie się szkolić). Miejscem spotkania może być: Państwa miejsce zamieszkania, plener lub inne. Chcielibyśmy aby to spotkanie było czystą przyjemnością z czerpania wiedzy i umiejętności.

Gwarantujemy profesjonalną kadrę, pomoce dydaktyczne w zależności od określonego zakresu zagadnień: urządzenie treningowe AED (defibrylator automatyczny), fantomy resuscytacyjne dorosły/młodzieniec/dziecko. Zestawy pozoracji, manekiny ewakuacyjne. Materiały opatrunkowe i inne.

Koszt: 

Lokalizacja: wybrana i wskazana przez Państwa, w obrębie miast Górnośląsko – Zagłębiowskiej Metropolii dojazd GRATIS!:)

Jaki jest koszt?

– w zależności od lokalizacji i zakresu zagadnień – zapraszamy do kontaktu

Czy wystawiamy zaświadczenia?

– tak, jeśli szkolenie obejmie minimum 4 godziny, uczestnik który czynnie bierze udział w ćwiczeniach otrzymuje stosowne zaświadczenie. Aby otrzymać zaświadczenie należy o tym poinformować w trakcie ustalania i zamawiania tej opcji szkoleniowej

Gdzie prowadzimy szkolenia?

– Lokalizacja: wybrana i wskazana przez Państwa, w obrębie miast Górnośląsko – Zagłębiowskiej Metropolii dojazd GRATIS!:)

+48 737 161 430